معرفی

شرکت تعاونی سینا یاران (نور ایرانیان) با پشتوانه بیش از 2000 سهامدار خود سابقه فعالیت بیش از یک دهه و ارائه خدمات عمومی و تخصصی به بانک ها و سایر ارگانهای دولتی و غیر دولتی را دارد  .
این شرکت با بهره مندی از توان مدیران با تجربه در صنعت بانکداری و صدها نیروی جوان و متخصص به عنوان یکی از اصلی ترین بازوهای اجرایی بانک سینا از سال 1386 محسوب می گردد .
فعالیت های این شرکت در حوزه های مختلفی از جمله تامین نیروی انسانی ، تامین، نگهداری و پشتیبانی سیستم ها و تجهیزات سخت افزاری ، طراحی اجرا  و پشتیبانی سایت و شبکه ، پشتیانی و پرستاری دستگاه های خودپرداز ، پولرسانی شعب و خودپرداز های بانک ها نگهداری و تعمیرات املاک ، امور حقوقی و وصول مطالبات ، تامین اقلام اساسی و مصرفی ارگانها و کارکنان آنها ، و… می باشد .
همچنین این شرکت با بهره مندی از امتیاز نمایندگی بیمه سینا ، ارائه دهنده کلیه خدمات بیمه ای به  اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد و همواره جزء نمایندگان ممتاز شرکت بیمه سینا محسوب می گردد بطوریکه درسال 1397 موفق به کسب رتبه سوم در بین تمام نمایندگی های بیمه سینا در کل کشور شده است .
لازم به ذکر است این شرکت علاوه بر بهبود روز افزون کیفیت ارائه خدمات خود به منظور توسعه و در راستای نیل به اهداف استراتژیک خود ، همواره از محصولات و خدمات جدید و نوین خود با پشتوانه تجربه و نوآوری رونمایی می نماید .